Hizmetlerimiz

Fotoğraf Çekimi

Profesyonel fotoğrafçılıkla ürününüzü ilgi odağı haline getirin. Şekli, rengi ve tasarımı mükemmel bir şekilde gösterin. Web sitesinde, çevrimiçi mağazada ve ambalajda ürünlerinizin yüksek kaliteli görüntüleri ile müşterilerinizi ikna edin. Profesyonel ürün fotoğrafları, potansiyel alıcıları ilk bakışta ikna eder.

Son teknoloji ekipman, ışık ve ayrıntıya dikkat ve izleyiciyle empati kurma becerisini kullanarak, profesyonel ürün fotoğrafçılığı yapmaktayız. Tam donanımlı fotoğraf stüdyomuz, tüm önemli detayların aydınlatılması için en uygun koşulları sunar. Optimum şekilde aydınlatılmış görüntü için yerinde tripodlar ve flaşlar kullanıyoruz.

Video Prodüksiyon

Bir video, yalnızca hedef kitlenize tam olarak uyuyorsa iyidir. Hedefe yönelik tavsiyeler ve ayrıntılara gösterilen büyük özen sayesinde Sonart Ajans gereksinimlerinize göre özel olarak hazırlanmış videolar oluşturur.

Video ajansı olarak tanıtım filminden, reklam filmine kadar tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Videonuzu, prodüksiyon başlamadan önce tüm ilgili pazarlama fırsatlarını dikkate alacak şekilde planlıyoruz. Sadece siz memnun olduğunuzda biz de memnun oluyoruz. Bu yüzden hazırlamış olduğumuz her videonun %100 arkasındayız.

Katalog Tasarımı

Katalog tasarımınızı ürün dünyanıza ve hedef kitlenize göre uyarlıyoruz. Bunu yaparken, hem mevcut iletişiminizi hem de çapraz satışla ilgili yönleri dikkate alıyoruz. İyi katalog tasarımı, markanızın daha iyi tanınmasına ve daha ikna edici olmasına, ürünlerinizi hedef kitlenize satışınızda yardımcı olur.

Katalog tasarımı, metinler, fotoğraf çekimi, görüntü işleme ve baskı sürecine kadar her şeyle ilgilenmekten mutluluk duyuyoruz.

Menü Tasarımı

İster şehirdeki en iyi yemeklerden bazılarını sunan bir restoran olun, ister bir leziz yemekter çıakrtan bir otel olun, menünüz müşterilerinizi memnun etmekteki önemli etkenlerden birisidir.

Menünüz, müşterilerinizin kim olduğunuza ve neler sunduğunuza dair ilk izlenimi verir. Bu nedenle menünüzü hayata geçirmek için yılların vermiş olduğu deneyim ile bunu üstlenmekten mutluluk duyuyoruz.

Kurumsal Kimlik

Şüphesiz, markanın başarısı tüketicilerin onu algılama biçimiyle ölçülür. Bu nedenle, markanızın kurumsal kimliğini tasarlamak söz konusu olduğunda atılan her adım önemlidir.

Sonart Ajans, kurumsal kimlik oluşturmak için şirketin adı, logosu, renk paleti, antetli kağıdı, zarfı ve kartvizit gibi farklı marka unsurlarını bir araya getiren tasarım ajanslarından biridir. Markanızın kendi hikayesini en küçük promosyon ürün tasarımlarından en büyük tabelalara kadar pazarda silinmez bir etki bırakmanıza yardımcı oluyoruz.

Web Tasarım

Günümüzde popülaritesi çok yüksek olan sanal platformların varlığı birçok web tasarım yaptırmayı düşünen yatırımcının gözünü korkutsa da, gelinen noktada her firma ya da kişi kendini daha büyük pazarlara tanıtmak durumundadır.

Web tasarım firmaları bu anlamada sektöre yönelik kurumsal web tasarım çözümleri ile yapılan işin niteliğinin de bilinciyle en doğru tasarımlar ile firmanızı yükselişe geçirmek için hizmetler sunmaktadır.

İletişim

Adres

Gültepe Mah. Makam Ofis B-Blok Kat:7 No:703 Merkez/Sivas

Telefon

0532 548 84 88