Neler Yapıldı?

Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Kutu Tasarımı, Etiket Tasarımı

Tozanlı Bal (Sivtaş) Hakkında

26.12.2018 tarihinde yapılan Sivas çalıştayında tarım ve hayvancılık alanında, eksikliği hissedilen ve hayata geçirilmesi önerilen konular hakkında, Sivas tarımı ve hayvancılığı adına çalışmak amacıyla 13.06.2019 tarihinde Valiliğimizin himayesinde, Sivas İl özel idaresi ve Sivas Belediyesinin ortaklığında SİVAS TEKNİK TARIM HAYVANCILIK A.Ş. (SİVTAŞ) kurulmuştur.

Şirket totalde 74.436 m² ( 3 Parsel ) alandan, 38.336 m² sine kurulmuş olan şirket 4.800 m² kapalı alan da Büyük Baş ve Küçük Baş Hayvanlar için Kesif yem İmalatına başlamıştır.

Halen yapımı devam eden ve 3300 m² kapalı alanda, 2021 yılında faaliyete geçmesi planlanan Süt İşleme Tesisi günlük 40 ton kapasiteyle üretim yaparak, Günlük pastörize süt, Yoğurt, Ayran, Kaşar peyniri, Tereyağı ve Lor Peyniri ile 6 çeşit süt ürünü üretimi yapacaktır.

SİVTAŞ yöremiz çiftçisinin ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile, Tarım ve Hayvancılık sektöründeki gelişmiş teknolojiyi kullanarak girdi maliyetlerini düşürmek, verimlilik ve üretimi artırma, pazarlama konusunda çiftçi ve üreticimize destek olmak, başlıca hedeflerimizdir.

SİVTAŞ Ülkemizde Tarım ve Hayvancılık sektörüne teknoloji katkısı ile beraber üreticilerin yeni teknolojileri yakalamaları konusunda eğitimlerini de üstlenerek daha güzel günlere birlikte ulaşmak misyonunu gerçekleştirmektedir.

Etiketler

Sivas Web Tasarım, Sivas Kurumsal Kimlik, Sivas Logo Tasarım, Sivas Katalog Tasarımı, Sivas Ürün Fotoğrafçısı

Sosyal Medya Hesapları