Bizden Haberler

2010 Yılından İtibaren Seçkin Konut Projeleri, Fabrikalar, Okullar, İş Merkezleri Ve Daha Bir Çok Alanda İnşaat Projeleri Üretmek Ve Kendisine Misyon Olarak “ İnsanların İçinde Kendini Mutlu, Huzurlu Ve Güvende Hissettikleri Mekanlar İnşa Etmeyi ” Benimsemiş Bir İnşaat Firmasıdır.

Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Web Tasarım

Firmamız 1982 tarihinde ticarete başlamış olup 1996 yılında da üretim hayatına geçerek TİFFANY MOBİLYA markası altında üretime başlamıştır. 1996 yılında Sivas Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş olan firmamız 39.000 m2 açık 17.000 m2 kapalı alanda ev mobilyası üretimine başlamıştır.

Logo Tasarımı, Fotoğraf Çekimi, Katalog Tasarımı

Logo Tasarımı, Fotoğraf Çekimi, Katalog Tasarımı, Web Site Tasarımı

2013 yılında asma tavan sistemleri satış ve uygulamasıyla sektöre giriş yapan firmamız bugün Sivas Yeni Sanayi Bölgesindeki 1000 metrekarelik alanda ahşap üretim ve asma tavan toptan & uygulama yapmakta ve bunun yanında Sivas organize sanayi bölgesinde 5000 mt2 alan üzerine 3000 mt2 kapalı sanayi tesisi için girişimlerini yapmış yer tahsisi sağlanmıştır.

Fotoğraf Çekimi, Katalog Tasarımı, Web Site Tasarımı

Öz Türkler Grup olarak Sivas Mantı markamız ile 2014 yılında sağlıklı ve lezzetli ürünler üretmek amacıyla 300 M2’lik bir imalathanede 5 personeli ile yolculuğuna başlamıştır. Firmamızın kurulma fikri bir ihtiyaç sebebiyle ortaya çıkmıştır.

Fotoğraf Çekimi, Katalog Tasarımı, Web Site Tasarımı

Fotoğraf Çekimi, Katalog Tasarımı, Web Site Tasarımı

Sivtaş

Sivas tarımı ve hayvancılığı adına çalışmak amacıyla 13.06.2019 tarihinde Valiliğimizin himayesinde, Sivas İl özel idaresi ve Sivas Belediyesinin ortaklığında SİVAS TEKNİK TARIM HAYVANCILIK A.Ş. (SİVTAŞ) kurulmuştur.

Fotoğraf Çekimi, Katalog Tasarımı, Web Site Tasarımı

Caravan Genç Odası

Çeyrek asırdır, mobilya sektöründe faaliyet gösteren ÖZDE MOBİLYA “Caravan Genç Odası” markası ile her oda başka mecara diyerek yola çıkmıştır. İçerisinde bulundurduğu ürünleri kendi hikayeleri ile anlatan firmamız sektörde bugüne kadar yapılamayan bir projeye imza atmıştır.

Fotoğraf Çekimi, Katalog Tasarımı, Web Site Tasarımı

Zaraccom

Zaraccom, oftalmik endüstri için bilimsel olarak en gelişmiş intraoküler lensleri (GİL’ler) ve cerrahi ürünleri geliştirmek amacıyla 2003 yılında kurulmuştur. Zaraccom, kendine özgü Göz İçi Lensleri (GİL) hammaddesine ve akıllı üretim metodolojisine sahip Türkiye’nin ilk ve en büyük göz içi lens üreticisidir.

Fotoğraf Çekimi, Katalog Tasarımı, Web Site Tasarımı

Yofdoor

Yiğittürk Mobilya kapıyı yeniden yorumlayarak, kendi özgün tasarımları, yenilikçi bakış açısı ve yüksek teknoloji üretim standartları sayesinde kısa sürede bölgesel hedeflerine doğru emin ve kararlı adımlarla yürümektedir.

Fotoğraf Çekimi, Katalog Tasarımı, Web Site Tasarımı

Tozanlı Bal

26.12.2018 tarihinde yapılan Sivas çalıştayında tarım ve hayvancılık alanında, eksikliği hissedilen ve hayata geçirilmesi önerilen konular hakkında, Sivas tarımı ve hayvancılığı adına çalışmak amacıyla 13.06.2019 tarihinde Valiliğimizin himayesinde, Sivas İl özel idaresi ve Sivas Belediyesinin ortaklığında SİVAS TEKNİK TARIM HAYVANCILIK A.Ş. (SİVTAŞ) kurulmuştur.

Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Kutu Tasarımı, Etiket Tasarımı

Estaş Medikal

1977 yılında otomotiv sektörünün ihtiyacı olan kaliteli, hassas ve yüksek teknoloji gerektiren ürünleri imal etmek hedefi ile kurulmuş olan ESTAŞ Eksantrik; teknik, tasarım ve ticari bilgi donanımını medikal sektörüne yönlendirerek, ülkemizin yerli ve milli üretim hamlesine katkıda bulunmak amacıyla grup şirket’i olan ESTAŞ Medikal’i 2015 yılında kurmuştur

Fotoğraf Çekimi, Tanıtım Filmi

Ofisline

Ofisline, 1993 yılında küçük bir işletme olarak ev ve ofis mobilyaları üretmek amacıyla Sivas’ta faaliyete geçti. 1998 yılına gelindiğinde ise Sivas organize sanayi bölgesi’nde 20.000 m2 kapalı alana sahip ilk fabrikasıyla kısa sürede büyük bir gelişim gösterdi.

Fotoğraf Çekimi, Katalog Tasarımı ve Baskısı

Menü Tasarımı ve Baskısı

Estaş

1977 yılında kurulan ESTAŞ, Türkiye’nin ilk ve en büyük kam mili üretim tesisidir. İlk yıllarda yedek parça piyasası için üretim yapan ESTAŞ, 1979 yılından itibaren ana sanayi firmaları (OEM) için de kam mili üretmeye başlamıştır.

Fotoğraf Çekimi, Katalog Tasarımı ve Baskısı, Billboard ve Raket Tasarımı

Artıled

Endüstriyel aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren firmamız 2011 yılında kurulmuştur. 3000m2 kapalı alanda faaliyet gösteren firmamız ar-ge ve inovasyon odaklı üretim hedefindedir.

Web Tasarımı, Fotoğraf Çekimi, Katalog Tasarımı ve Baskısı

Sultan Bistro

Medeniyetlere ev sahipliği yapan şehrimiz kültürel ve sanatsal birikimi ile doyasıya yaşayacağınız bir cumhuriyet kentidir. Nuri Demirağ Havalimanına 20 km, Tarihi Tren Garına 2 km, Şehirlerarası Otobüs Terminaline ve Hızlı Tren İstasyonuna 3 km’dir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı, Web Tasarımı, Menü Tasarım ve Baskısı, Fotoğraf Çekimi

Ocaklar Yangın Dolapları

Firmamız 1973 yılında kurucumuz Halil OCAK tarafından kurulmuştur. Kurulduğumuzda elektrik tesisat, taahhüt ve bobinaj işleri yapılmaktaydı.1984 yılına gelindiğinde kendi elektrik panosu ihtiyacını karşılayacak şekilde küçük çapta elektrik panosu üretim tesisi kurulmuştur. Yaklaşık 14 yıl süreyle kendi elektrik panosu ihtiyacını ve şehirdeki elektrik sektörünü pano ihtiyacını karşılamıştır.

Fotoğraf Çekimi, Web Tasarımı, Katalog Tasarım ve Baskısı

Nitrocare

NITROCARE, Medeniyetler beşiği Sivas’tan Türkiye’ye, Türkiye’den adım adım Dünya’ya yayılan ve sektörde 20 yılı aşkındır hizmet veren Gökler Group tarafından hastane mefruşatı ve medikal ekipmanlar üretmek amacıyla 2009 yılında kurulmuştur.

Katalog Tasarımı ve Baskısı (445 Sayfa), Ürün Fotoğraf Çekimi,  Fabrika Fotoğraf Çekimi, Web Site Yönetimi, Tanıtım Filmi

Sivas Prefabrik

Sivas Prefabrik, Bg Grup ve Yıltaş Grup ortaklığı ile 2006 yılından bu yana hizmet vermektedir. Sivas organize sanayi bölgesinde 70.000 m2 olan üzerine kurulu, 10.000 m2 kapalı alanı ve 60.000 m2 stok sahası ile faaliyet göstermektedir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı, Web Tasarımı, Katalog Tasarımı ve Baskısı

Engür Organik Bal

Bal insan sağlığını doğrudan etkileyen nadir besinlerdendir ve üretiminden tüketiciye ulaşana kadar büyük sorumluluk gerektirir. Bu yüzdendir ki; 1990 yılından beri sadece bal ve arı ürünleri üretimi ve satımı amacıyla hizmet veren ENGÜR BAL, bu bilinçle gerçek ve katkısız balın yüzü olmuştur.

Kurumsal Kimlik Tasarımı, Logo Tasarımı, Etiket Tasarımı, Kutu Tasarımı

Tayfx

Sivas Organize Sanayi Bölgesinde 5.000 m2 alanda hassas optik üretim, ince film kaplama ve hassas mekanik üretimi yapan firmamız, tüm optik sistemlerin tasarım aşamasından prototip ve seri üretim yapabilme kabiliyetine ve donanımına sahiptir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı, Web Tasarımı, Katalog Tasarım ve Baskısı, Fotoğraf Çekimi

Özde Mobilya

1996 yılında Sivas O.S.B’de kurulmuş olan Özde Mobilya; faaliyetlerine Kanepe ve Koltuk Takımı üretimi ile başlamıştır. 2009 yılında kendini Kanepe ve Koltuk Takımı alanında sınırlamayarak geniş bir vizyonla, yatırımlarına ve ürün portföyüne Yatak, Yemek ve Genç Odası Takımları da eklemiştir.

Ürün Fotoğraf Çekimi, Fabrika Fotoğraf Çekimi, Katalog Tasarımı ve Baskısı, Web Tasarımı, Sosyal Medya Tasarımı

Octoen Atık Dönüşüm Makineleri

Uzun yıllar savunma sanayi, medikal ve ileri teknoloji içeren ürünler üzerine üretim yapan firmamız, süregelen sektörel deneyimlerini kullanarak, geri dönüşüm ve çevre bilincine katkı sağlamak, organik geri dönüşüm alanında çözümler üretmek ve ithal gübre ihtiyacını ortadan kaldırma misyonu ile yola çıkarak geri dönüşüm makineleri üzerine çalışmaya başlamıştır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı, Web Tasarımı, Katalog Tasarım ve Baskısı

İletişim

Adres

Gültepe Mah. Makam Ofis B-Blok Kat:7 No:703 Merkez/Sivas

Telefon

0532 548 84 88